Tasmania Snooker League17 min read

Wil je wekelijks meespelen in de Tasmania Snooker League, met onder meer prima trainingsmogelijkheden?
Schrijf je dan nu in: klik op de ‘nu inschrijven’ button


 

 

 

 

Wedstrijden beginnen op maandag, dinsdag of woensdag om 20:00 uur. 3 frames per wedstrijd.
Afmelden: minimaal 24 uur voor aanvang wedstrijd bij je tegenstander en bij Tasmania.
(inhaal) Wedstrijden kunnen uitsluitend ‘s avonds (ma,di of woensdag) worden gespeeld. Dus niet ‘s middags tijdens de trainingsuren.

De 8 hoogst geklasseerde spelers van de 1e competitiehelft (september-februari) spelen van maart t/m juli voor een plek in de grote finale, het kampioenschap van Tasmania. De overige spelers, aangevuld met spelers die vanaf februari instromen*,  the best of the rest, spelen voor de kleine finale.

* vanaf februari kunnen nieuwe spelers instromen. Zij spelen dan een halve competitie mee voor een plek in de kleine finale, The Best of the Rest, en zijn lid t/m augustus 2024.
Zij kunnen dan ook gebruik maken van o.a. de trainingsmogelijkheden.

  • Contributie per jaar  €195. Meedoen van februari kost €95.
  • Deelnemers kunnen ’s middags, van maandag-vrijdag, tot 20:00 uur onbeperkt en gratis gebruik maken van de snookertafels.
  • Van donderdag tot en met zondag,  buiten de trainingsuren om, kunnen leden tegen een gereduceerd tarief een tafel huren.
    Voor €7 per uur kunnen zij individueel of met een introducee gebruik maken van een snookertafel.

 

voor info: Erik Mertens 0622561118

aanspreekpunt Tasmania: Erik
aanspreekpunt spelers: Davith 0614573746

Wil je uitkomen voor Team Tasmania in de KNBB snooker competitie? Laat het ons weten.
Thuiswedstrijden op zaterdagmiddag, uitwedstrijden in noord- en oost Nederland.
Steekwoorden: Recreatief, houden van het spelletje, teamspirit.
Info & opgave bij Erik.

 

 

Speelschema Tasmania Snooker League 2023-2024, 2e periode

Stand per 21 mei 2024:

 

Top 7:

Alex                  9-6          (4)
Davith               4-6
Dennis T          8-6
Jules                14-6         (1)
Kevin              10-6         (2)
Raphael            8-6
Rob                 10-6          (3)

 

Best of the Rest:

Alfred             10-7
Ed                      1-7
Fons                  3-6
Geert                17-7
Hilbrand         13-5
Pieter                8-7
Rene                15-7
Tjerk                 7-6
Yin Fai            13-6
Jacob                0-0

Vrij 1
Vrij 2

 

Ma 26 februari
Alex- Kevin  2-1
Rob- Jules  2-1
Ed -Pieter  0-3

Di 27 februari
Geert-Tjerk  2-1
Alfred -Rene  1-2
Jacob-Vrij 1 T3

Wo 28 februari
Vrij 2-Hilbrand  T2
Fons-Yin Fai 0-3
Davith- Raphael 1-2

Ma 4 maart 
Alex- Rob 1-2
Jules- Dennis T  2-1

Di 5 maart
Yin Fai- Geert 2-1
Rene – Jacob  0-0
Tjerk – Alfred 1-2

Wo 6 maart
Ed – Vrij 2 T2
Pieter – Vrij 1 T3
Kevin- Raphael 3-0
Hilbrand -Fons  3-0

Ma 11 maart
Rob- Kevin 1-2
Davith- Jules 0-3
Fons -Ed 2-1

Di 12 maart
Jacob – Tjerk  0-0
Vrij 1 – Rene T3
Geert – Hilbrand  2-1

Wo 13 maart
Vrij 2 – Pieter  T2
Alfred – Yin Fai 1-2

Ma 18 maart
Dennis T- Alex  2-1
Tjerk – Vrij 1 T4

Di 19 maart
Ed – Geert 0-3
Yin Fai – Jacob 0-0
Pieter – Rene  1-2

Wo 20 maart
Vrij 2 – Fons T3
Hilbrand – Alfred 3-0

Ma 25 maart Bekerronde
Kevin – Jules 2-3

Di 26 maart Bekerronde
Alex – Jacob 3-0

Wo 27 maart inhalen/vrij spelen
Neem eens een introducee mee!

Ma 1 april Pasen, vrij spelen

Di 2 april inhalen/vrij spelen

Wo 3 april, inhalen/vrij spelen

Ma 8 april
Alex- Davith 3-0
Alfred-Ed 3-0
Rob- Dennis T 3-0

Di 9 april
Rene – Tjerk 3-0
Jacob – Hilbrand  T3
Geert –  Vrij 2 T4

Wo 10 april
Fons – Pieter 1-2
Vrij 1 – Yin Fai T3
Jules- Raphael  2-1

Ma 15 april 
Davith- Rob 2-1
Dennis T- Kevin  1-2
Pieter – Tjerk 1-2

Di 16 april
Yin Fai – Rene 1-2
Ed- Jacob  T3
Fons – Geert 0-3

Wo 17 april
Hilbrand – Vrij 1  T2
Vrij 2 – AlfredT3
Raphael- Alex 1-2

Ma 22 april
Kevin- Jules  0-3
Rob- Raphael  1-2
Dennis T- Davith 3-0

Di 23 april
Fons – Jacob 0-0
Geert – Alfred 3-0
Ed – Rene 0-3
Hilbrand – Tjerk 3-0

Wo 24 april
Pieter -Yin Fai 1-2
Vrij 2 – Vrij 1 T3

Ma 29 april
Meivakantie, inhalen/vrij spelen

Di 30 april inhalen/vrij spelen

Wo 1 mei inhalen/vrij spelen

Neem eens een introducee mee!

Ma 6 mei
Davith- Kevin 1-2
Tjerk -Ed 3-0

Di 7 mei
Jacob – Geert T2
Rene – Vrij 2  T3
Vrij 1 – Fons  T4

Wo 8 mei
Yin Fai- Hilbrand T3
Alfred– Pieter 3-0

Ma 13 mei
Jules- Alex 3-0
Raphael- Dennis T 2-1
Vrij 2 – Tjerk T4

Di 14 mei
Fons – Rene 0-3
Geert – Vrij 1 T3
Alfred – Jacob 0-0

Wo 15 mei
Pieter – Hilbrand 0-3
Ed -Yin Fai  0-3
Vrij 2 – Tjerk T4

Ma 20 mei Pinksteren, vrij spelen

Di 21 mei
Rene – Geert  0-3
Jacob – Pieter 0-0
Tjerk- Fons  T4

Wo 22 mei
Yin Fai – Vrij 2 T2
Hilbrand – Ed T3
Vrij 1 –  Alfred T4

Ma 27 mei Bekerronde
½ finale beker
Davith – Jules T3

Di 28 mei
Jacob – Vrij 2  T2
Rene – Hilbrand  T3
Geert – Pieter T4

Wo 29 mei
Alfred –  Fons T2
Vrij 1 – Ed  T3

Ma 3 juni
Tjerk – Yin Fai T2

Di 4 juni, inhalen en vrij spelen
laatste mogelijkheid om in te halen

Wo 5 juni Bekerfinale
Alex – Davith/Jules

Ma 10 juni: vrij spelen

Di 11 juni, vrij spelen

Wo 12 juni: ½ finale’s  B.o.5
nr.1-nr.4 Top 8 T2
Jules – Alex
nr.2-nr.3 Top 8 T3
Kevin – Rob

nr.1-nr.4 Best of the rest T1

Nr.2-nr.3 Best of the rest T4

Ma 17 juni, vrij spelen

Di 18 juni, vrij spelen

Wo 19 juni: Finale’s en prijsuitreiking

Finale  Top 8 B.o.7
Jules/Alex – Kevin/Rob

Finale  Best of the rest B.o.5

 

Wedstrijden beginnen op maandag, dinsdag of woensdag om 20:00 uur. 3 frames per wedstrijd.
Afmelden: minimaal 24 uur voor aanvang wedstrijd bij je tegenstander en bij Tasmania.
(inhaal) Wedstrijden kunnen uitsluitend ‘s avonds (ma,di of woensdag) worden gespeeld.
Dus niet ‘s middags tijdens de trainingsuren.

 

 

speelschema Tasmania Snooker League 2023-2024, 1e periode

stand per 20 februari 2024:

Alex                36-16  
Davith            26-16
Dennis K      39-15
Dennis T       28-16
Ed                     1-16
Fons               10-17
Gabriël              3-9
Geert              20-18
Henk                 0-0
Ivo                  31-15
Jacob              26-18  
Jules              35-14  
Kevin             41-16
Martien            8-15
Pieter              16-18
Raphael         28-15
Remco            23-18
Rene               18-15
Rob                 35-15
Yin Fai            24-17

 

Ma 4 sept
Ed – Dennis T 0-3
Kevin – Jules 1-2
Henk – Rob 0-0

Di 5 sept
Raphael – Jacob 2-1
Dennis K – Geert 3-0
Martien – René 1-2

Wo 6 sept
Remco – Alex 2-1
Ivo – Fons 3-0
Pieter – Yin Fai 1-2

Ma 11 sept
Dennis T – Jules 1-2
Alex – Dennis K 1-2
Rob – Davith 2-1

Di 12 sept
René – Kevin 0-3
Jacob – Ivo 0-3
Geert – Martien 3-0

Wo 13 sept
Ed – Pieter 0-3
Fons – Remco 0-3
Yin Fai – Henk 0-0

Ma 18 sept
Pieter –  Dennis T 0-3
Henk –  Ed 0-0
Martien – Alex 0-3

Di 19 sept
Remco – Jacob 1-2
Kevin –  Geert 3-0
Jules – René T3

Wo 20 sept
Ivo – Gabriel 3-0
Dennis K – Fons 3-0
Davith – Yin Fai 1-2
Raphael –  Rob 0-3

Ma 25 sept
Alex – Kevin 1-2
Fons – Martien 2-1
Ed – Davith 0-3

Di 26 sept
Jacob –  Dennis K 1-2
Dennis T – René 1-2
Geert – Jules 0-3

Wo 27 sept
Yin Fai – Raphael 1-2
Pieter – Henk 3-0
Gabriel – Remco 0-3
Rob – Ivo 3-0

Ma 2 okt
Raphael – Ed 3-0
Kevin –  Fons 3-0
Jules – Alex 1-2

Di 3 okt
René – Geert 2-1
Martien – Jacob 0-3
Henk – Dennis T T3

Wo 4 okt
Ivo – Yin Fai 2-1
Remco –  Rob 0-3
Dennis K – Gabriel 3-0
Davith – Pieter 1-2

Ma 9 okt
Fons –  Jules 0-3
Henk – Davith T2
Ed – Ivo 0-3

Di 10 okt
Dennis T – Geert 3-0
Alex – René 3-0
Jacob –  Kevin 0-3

Wo 11 okt
Pieter – Raphael 1-2
Yin Fai – Remco 2-1
Rob – Dennis K 1-2
Gabriel – Martien 0-3

Ma 16 okt
Davith –  Dennis T 1-2
Remco – Ed 3-0

Di 17 okt
René –  Fons 2-1
Geert – Alex 0-3
Jules –  Jacob 3-0

Wo 18 okt
Dennis K – Yin Fai 3-0
Martien –  Rob 0-3
Kevin – Gabriel 3-0
Ivo – Pieter 3-0

Ma 23 okt inhalen/vrij spelen

Di 24 okt inhalen/vrij spelen

Wo 25 okt inhalen/vrij spelen
Davith – Gabriel 3-0

Ma 30 okt
Henk – Ivo T1
Ed – Dennis K 0-3
Davith – Raphael T3

Di 31 okt
Fons – Geert 0-3
Jacob – René 1-2
Dennis T – Alex 1-2

Wo 1 nov
Rob – Kevin 2-1
Yin Fai – Martien 2-1
Pieter – Remco 1-2
Gabriel – Jules T4

Ma 6 nov
Martien – Ed T1
Alex – Fons 3-0
Remco – Henk T3

Di 7 nov
René – Gabriel T1
Geert – Jacob 0-3
Raphael – Dennis T 3-0

Wo 8 nov
Jules –  Rob 1-2
Ivo – Davith 1-2
Kevin – Yin Fai 3-0
Dennis K – Pieter 3-0

Ma 13 nov
Dennis T – Fons 3-0
Ed – Kevin 0-3
Henk – Dennis K T3

Di 14 nov
Jacob –  Alex 1-2
Gabriel – Geert 1-2
Rob – René 3-0

Wo 15 nov
Davith – Remco 2-1
Raphael – Ivo 1-2
Pieter – Martien 2-1
Yin Fai – Jules 0-3

Ma 20 nov
Remco – Raphael 0-3
Dennis K –  Davith 3-0
Martien – Henk T3

Di 21 nov
René – Yin Fai 2-1
Geert –  Rob 0-3
Fons – Jacob 0-3
Ivo – Dennis T 2-1

Wo 22 nov
Alex – Gabriel T1
Kevin – Pieter 3-0
Jules – Ed 3-0

Ma 27 nov
Henk – Kevin T1
Davith – Martien 2-1
Raphael – Dennis K 3-0

Di 28 nov
Ed – René 0-3
Dennis T – Jacob 3-0
Yin Fai – Geert 2-1

Wo 29 nov
Rob – Alex 1-2
Ivo – Remco 2-1
Gabriel – Fons 1-2
Pieter –  Jules 0-3

Ma 4 dec
Remco – Dennis T 0-3
Kevin – Davith 2-1
Martien – Raphael 0-3

Di 5 dec
René – Pieter 2-1
Geert – Ed 3-0
Jacob – Gabriel 2-1

Wo 6 dec
Fons –  RobT1
Jules – Henk T2
Dennis K – Ivo 3-0
Alex – Yin Fai 2-1

Ma 11 dec
Ed – Alex 0-3
Raphael – Kevin 1-2
Remco –  Dennis K 0-3

Di 12 dec
Pieter –  Geert 1-2
Henk – René T2
Rob – Jacob 1-2

Wo 13 dec
Ivo – Martien T1
Yin Fai – Fons 2-1
Dennis T – Gabriel T3
Davith – Jules T4

Ma 18 dec
Dennis K – Dennis T 3-0
Martien – Remco 0-3
Fons – Ed 2-0

Di 19 dec
René – Davith 0-3
Geert – Henk T2
Jacob – Yin Fai 0-3

Wo 20 dec
Gabriel – Rob T1
Alex – Pieter 3-0
Kevin – Ivo T3
Jules – Raphael 3-0

Ma 25 dec geen competitie

Di 26 dec geen competitie

Wo 27 dec Inhalen/vrij spelen
Gabriel – Raphael T3

Ma 1 jan geen competitie

di 2 jan Inhalen/vrij spelen

wo 3 jan Inhalen/vrij spelen

Ma 8 jan Bekerronde
Raphael – Davith 0-3
Yin Fai – Dennis K 0-3

Di 9 jan Bekerronde
Dennis T – Geert 3-1
Fons – Jacob 0-3
Ivo – Rene 0-3 regl

Wo 10 jan Bekerronde
Ed – Martien T1
Jules – Rob 3-2
Remco – Pieter 2-3

Ma 15 jan
Dennis T –  Rob T1
Pieter – Fons 1-2
Henk – Alex T3

Di 16 jan
Davith – Geert 1-2
Raphael – René T2
Ed – Jacob 0-3

Wo 17 jan
Remco – Kevin 0-3
Dennis K –  Martien T2
Ivo – Jules 1-2
Yin Fai – Gabriel T4

Ma 22 jan
Kevin – Dennis K T1
Alex – Davith 2-1
Fons – Henk T3

Di 23 jan
Geert – Raphael 1-2
Jacob – Pieter 3-0
René – Ivo 0-3
Martien – Dennis T 0-3

Wo 24 jan
Gabriel – Ed T1
Rob – Yin Fai 2-1
Jules – Remco 3-0

Ma 29 jan
Dennis T – Yin Fai 1-2
Davith – Fons 2-1
Raphael – Alex 0-3

Di 30 jan
Ivo – Geert 3-0
Remco – René 2-1
Henk – Jacob T3

Wo 31 jan
Dennis K – Jules T1
Martien – Kevin 0-3
Pieter – Gabriel T3
Ed – Rob 0-3

Ma 5 feb
Kevin – Dennis T 3-0
Fons – Raphael 0-3
Alex – Ivo T3

Di 6 feb
Jacob – Davith 1-2
Geert – Remco 2-1
René –  Dennis K 0-3

Wo 7 febr
Rob – Pieter 3-0
Yin Fai – Ed 2-1
Gabriel – Henk T3
Jules –  Martien 3-0

Ma 12 feb inhalen/vrij spelen

Di 13 feb inhalen/vrij spelen

Wo 14 feb inhalen/vrij spelen

Ma 19 feb Bekerronde
Dennis T – Alex 2-3
Kevin – Pieter 3-0

Di 20 feb Bekerronde
Rene – Dennis K 0-3

Wo 21 feb Bekerronde
Ed – Davith 0-3

Wedstrijden beginnen op maandag, dinsdag of woensdag om 20:00 uur. 3 frames per wedstrijd.
Afmelden: minimaal 24 uur voor aanvang wedstrijd bij je tegenstander en bij Tasmania.
(inhaal) Wedstrijden kunnen uitsluitend ‘s avonds (ma,di of woensdag) worden gespeeld.
Dus niet ‘s middags tijdens de trainingsuren.

 

Kampioen 2023 Johan Koops
Kampioen 2022 Johan Koops
geen Kampioen 2020 en 2021 ivm Corona
Kampioen 2019 Kevin Slotboom
Kampioen 2018 Kevin Slotboom
Kampioen 2017 Rik van Winsum
Kampioen 2016 Bas Verviers
Kampioen 2015 Rik van Winsum

Bekerwinnaar 2023 Johan Koops
Bekerwinnaar 2022 Johan Koops
geen Bekerwinnaar 2020 en 2021 ivm Corona
Bekerwinnaar 2019 Johan Yedema
Bekerwinnaar 2018 Kevin Slotboom
Bekerwinnaar 2017 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2016 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2015 Rik van Winsum

Best of the rest 2023 Dennis Krotje
Best of the rest 2022 Raphael Murray
geen Best of the rest 2020 en 2021 ivm Corona
Best of the rest 2019 Johan Yedema
Best of the rest 2018 Dylan ten Brinke
Best of the rest 2017 Djonno Vos
Best of the rest 2016 Raphael Murray
Best of the rest 2015 Jacob Hager