Tasmania Snooker League

bekers 2015 snooker league

 

Wil je wekelijks meespelen in de Tasmania Snooker League, met onder meer prima trainingsmogelijkheden? Schrijf je dan nu in: klik op de ‘nu inschrijven’ button


 

 

 

 

concept speelschema Tasmania Snooker League 2022-2023

1e periode, stand per 25-1-2023

Alex           33-16
Awi            22-12 
Bram         34-13      
Dennis       39-16
Davith        24-17
Ed                3-16
Geert          23-15 
Henk            9-13
Hilbrand     32-17
Jacob         25-15
Johan         32-12
Jorg              6-15    
Jules           37-16     
Kevin          33-12          
Martien         9-10 
Pieter           9-17 
Raphael     26-12    
Rene          21-17
Yin Fai        14-17  
Xander         7-13

Ma 5 sept
Kevin – Jules T2
Henk –  Pieter 2-1

Di 6 sept
Raphael – Jacob 2-1
Johan – Geert 3-0
Martien – René 0-3

Wo 7 sept
Awi – Alex 1-2
Hilbrand – Bram 0-3
Davith – Jorg 2-1
Xander – Yin Fai T4

Ma 12 sept
Dennis – Jules 3-0
Alex – Johan 0-3

Di 13 sept
René – Kevin 0-3
Jacob – Hilbrand 2-1
Geert – Martien 3-0
Pieter – Davith 1-2

Wo 14 sept
Ed – Xander 0-3
Bram – Awi 3-0
Jorg – Raphael 0-3
Yin Fai – Henk 2-1

Ma 19 sept
Xander –  Dennis 0-3
Henk –  Ed  2-1
Martien – Alex 0-3

Di 20 sept
Awi – Jacob x-x
Kevin –  Geert 3-0
Jules – René 3-0

Wo 21 sept
Hilbrand – Jorg 3-0
Johan – Bram T2
Davith – Yin Fai 2-1
Raphael –  Pieter 3-0

Ma 26 sept
Alex – Kevin 1-2
Bram – Martien 3-0
Ed – Davith 0-3

Di 27 sept
Jacob –  Johan 1-2
Dennis – René 3-0
Geert – Jules 0-3

Wo 28 sept
Yin Fai – Raphael 1-2
Xander – Henk 2-1
Jorg – Awi 0-3
Pieter- Hilbrand 0-3

Ma 3 okt
Raphael – Ed 3-0
Kevin –  Bram T2
Jules – Alex 1-2

Di 4 okt
René – Geert 2-1
Martien – Jacob 1-2
Henk – Dennis 0-3

Wo 5 okt
Hilbrand – Yin Fai 2-1
Awi –  Pieter 3-0
Johan – Jorg 3-0
Davith – Xander 2-1

Ma 10 okt
Bram –  Jules 1-2
Henk – Davith 1-2
Ed – Hilbrand 0-3

Di 11 okt
Dennis – Geert 3-0
Alex – René 2-1
Jacob –  Kevin 0-3

Wo 12 okt
Xander – Raphael 0-3
Yin Fai – Awi 1-2
Pieter– Johan 0-3
Jorg – Martien T4

Ma 17 okt inhalen/vrij spelen
Ed – Dennis 0-3

Di 18 okt inhalen/vrij spelen

Wo 19 okt inhalen/vrij spelen

Ma 24 okt
Davith –  Dennis 2-1
Raphael – Henk T2
Awi – Ed 3-0

Di 25 okt
René –  Bram 0-3
Geert – Alex 1-2
Jules –  Jacob 1-2

Wo 26 okt
Johan – Yin Fai 3-0
Martien –  Pieter 2-1
Kevin – Jorg 3-0
Hilbrand –   Xander 3-0

Ma 31 okt

Henk – Hilbrand 0-3
Ed – Johan 0-3
Davith – Raphael 1-2

Di 1 nov
Bram – Geert T1
Jacob – René 3-0
Dennis – Alex 1-2

Wo 2 nov
Pieter – Kevin 0-3
Yin Fai – Martien 0-3
Xander – Awi 0-3
Jorg – Jules 0-3

Ma 7 nov
Martien – Ed 3-0
Alex – Bram 1-2
Awi – Henk 2-1

Di 8 nov
René – Jorg 2-1
Geert – Jacob 2-1
Raphael – Dennis 2-1

Wo 9 nov
Jules –  Pieter 3-0
Hilbrand – Davith 2-1
Kevin – Yin Fai 3-0
Johan – Xander 3-0

Ma 14 nov
Dennis – Bram T1
Ed – Kevin 0-3
Henk – Johan 0-3

Di 15 nov
Jacob –  Alex 1-2
Jorg – Geert 2-1
 Pieter – René 1-2

Wo 16 nov
Davith – Awi 1-2
Raphael – Hilbrand 0-3
Xander – Martien T3
Yin Fai – Jules 0-3

Ma 21 nov
Awi – Raphael T1
Johan –  Davith 3-0
Martien – Henk T3

Di 22 nov
René – Yin Fai 1-2
Geert – Pieter 3-0
Bram – Jacob 2-1
Hilbrand – Dennis 0-3

Wo 23 nov
Alex – Jorg 3-0
Kevin – Xander 3-0
Jules – Ed 3-0

Ma 28 nov
Henk – Kevin 0-3
Davith – Martien T2
Raphael – Johan T3

Di 29 nov
Ed – René 2-1
Dennis – Jacob 3-0
Yin Fai – Geert 1-2

Wo 30 nov
Pieter – Alex 0-3
Hilbrand – Awi 1-2
Jorg – Bram 1-2
Xander –  Jules 0-3

Ma 5 dec
Awi – Dennis 0-3
Kevin – Davith 2-1
Martien – Raphael 0-3

Di 6 dec
René – Xander 2-1
Geert – Ed 3-0
Jacob – Jorg 3-0

Wo 7 dec
Bram –  Pieter 3-0
Jules – Henk 3-0
Johan – Hilbrand 1-2
Alex – Yin Fai 3-0

Ma 12 dec
Ed – Alex 0-3
Raphael – Kevin T2
Awi –  Johan T3

Di 13 dec
Xander –  Geert T1
Henk – René 0-3
Pieter – Jacob 0-3

Wo 14 dec
Hilbrand – Martien 3-0
Yin Fai – Bram 0-3
Dennis – Jorg 3-0
Davith – Jules 1-2

Ma 19 dec
Johan – Dennis 2-1
Martien – Awi T2
Bram – Ed 3-0

Di 20 dec
René – Davith 1-2
Geert – Henk 2-1
Jacob – Yin Fai 2-1

Wo 21 dec
Jorg – Pieter 1-2
Alex – Xander 3-0
Kevin – Hilbrand 2-1
Jules – Raphael 2-1

Ma 26 dec geen competitie

Di 27 dec Inhalen/vrij spelen

Wo 28 dec Inhalen/vrij spelen

Ma 2 jan Bekerronde B.o.5
Davith – Dennis T1 (voorronde) 3-1
Pieter – Johan 0-3
Henk – Bram 0-3

Di 3 jan Bekerronde B.o.5
Alex – Jacob 3-0
Geert – Jules 1-3
Raphael – Rene  (voorronde) 3-1

Wo 4 jan Bekerronde B.o.5
Jorg – Awi 0-3
Ed – Martien (voorronde) 0-3
Yin Fai – Xander 3-0
Kevin – vrij loting

Ma 9 jan Inhalen/vrij spelen

Di 10 jan Inhalen/vrij spelen

Wo 11 jan Inhalen/vrij spelen

Ma 16 jan
Dennis – Pieter 3-0
Xander – Bram 0-3
Henk – Alex T3

Di 17 jan
Davith – Geert 0-3
Raphael – René 2-1
Ed – Jacob 0-3

Wo 18 jan
Awi – Kevin T1
Johan –  Martien T2
Hilbrand – Jules 0-3
Yin Fai – Jorg 3-0

Ma 23 jan
Kevin – Johan T1
Alex – Davith 1-2
Bram – Henk T3

Di 24 jan
Geert – Raphael 2-1
Jacob – Xander T2
René – Hilbrand 1-2
Martien – Dennis T4

Wo 25 jan
Jorg – Ed T1
Pieter – Yin Fai 3-0
Jules – Awi 2-1

Ma 30 jan
Dennis – Yin Fai 2-1
Davith – Bram 0-3
Raphael – Alex T3

Di 31 jan
Hilbrand – Geert T1
Awi – René T2
Henk – Jacob T3

Wo 1 feb
Johan – Jules T1
Martien – Kevin T2
Xander – Jorg T3
Ed – Pieter T4

Ma 6 feb
Kevin – Dennis T1
Bram – Raphael T2
Alex – Hilbrand T3

Di 7 feb
Jacob – Davith T1
Geert – Awi T2
René –  Johan T3

Wo 8 febr
Pieter – Xander T1
Yin Fai – Ed T2
Jorg – Henk T3
Jules –  Martien T4

Ma 13 feb inhalen/vrij spelen

Di 14 feb inhalen/vrij spelen

Wo 15 feb inhalen/vrij spelen

Ma 20 feb Bekerronde

Di 21 feb Bekerronde

Wo 22 feb Bekerronde

 

Wedstrijden beginnen op maandag, dinsdag of woensdag om 20:00 uur. 3 frames per wedstrijd.
Afmelden: minimaal 24 uur voor aanvang wedstrijd bij  je tegenstander en bij Tasmania. (inhaal) Wedstrijden kunnen uitsluitend ‘s avonds (ma,di of woensdag) worden gespeeld. Dus niet ‘s middags tijdens de trainingsuren.

Deelnemers kunnen ’s middags, van maandag-vrijdag, tot 20:00 uur onbeperkt en gratis gebruik maken van de snookertafels.

De 8 hoogst geklasseerde spelers van de 1e competitiehelft (september-februari) spelen van maart t/m juli voor een plek in de grote finale, het kampioenschap van Tasmania. De overige spelers, aangevuld met spelers die vanaf februari instromen*,  the best of the rest, spelen voor de kleine finale.

* vanaf februari kunnen nieuwe spelers instromen. Zij spelen dan een halve competitie mee voor een plek in de kleine finale en zijn lid t/m augustus 2022. Zij kunnen dan ook gebruik maken van o.a. de trainingsmogelijkheden.

Contributie per jaar  €165. Meedoen van februari kost €82,50.

voor info: Erik Mertens 0622561118

aanspreekpunt Tasmania: Erik
aanspreekpunt spelers: Davith

Wil je uitkomen voor Team Tasmania in de KNBB snooker competitie? Laat het ons weten.
Thuiswedstrijden op zaterdagmiddag, uitwedstrijden in noord- en oost Nederland.
Steekwoorden: Recreatief, houden van het spelletje, teamspirit.
Info & opgave bij Erik.

 

Kampioen 2022 Johan Koops
geen Kampioen 2020 en 2021 ivm Corona
Kampioen 2019 Kevin Slotboom
Kampioen 2018 Kevin Slotboom
Kampioen 2017 Rik van Winsum
Kampioen 2016 Bas Verviers
Kampioen 2015 Rik van Winsum

Bekerwinnaar 2022 Johan Koops
geen Bekerwinnaar 2020 en 2021 ivm Corona
Bekerwinnaar 2019 Johan Yedema
Bekerwinnaar 2018 Kevin Slotboom
Bekerwinnaar 2017 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2016 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2015 Rik van Winsum

Best of the rest 2022 Raphael Murray
geen Best of the rest 2020 en 2021 ivm Corona
Best of the rest 2019 Johan Yedema
Best of the rest 2018 Dylan ten Brinke
Best of the rest 2017 Djonno Vos
Best of the rest 2016 Raphael Murray
Best of the rest 2015 Jacob Hager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
     
   

 

     
     
     

 




 
   

 

     
     
     
 

 

 

     

 

   
   

 

   




 

     
     
     
     
     

 

 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

   
     
     
 





     
     
     
     
     
 

 



 

 

Kampioen 2022 Johan Koops
geen Kampioen 2020 en 2021 ivm Corona
Kampioen 2019 Kevin Slotboom
Kampioen 2018 Kevin Slotboom
Kampioen 2017 Rik van Winsum
Kampioen 2016 Bas Verviers
Kampioen 2015 Rik van Winsum

Bekerwinnaar 2022 Johan Koops
geen Bekerwinnaar 2020 en 2021 ivm Corona
Bekerwinnaar 2019 Johan Yedema
Bekerwinnaar 2018 Kevin Slotboom
Bekerwinnaar 2017 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2016 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2015 Rik van Winsum

Best of the rest 2022 Raphael Murray
geen Best of the rest 2020 en 2021 ivm Corona
Best of the rest 2019 Johan Yedema
Best of the rest 2018 Dylan ten Brinke
Best of the rest 2017 Djonno Vos
Best of the rest 2016 Raphael Murray
Best of the rest 2015 Jacob Hager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
     
     
     
     
 

 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

   
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

geen Kampioen 2020 en 2021 ivm Corona
Kampioen 2019 Kevin Slotboom
Kampioen 2018 Kevin Slotboom
Kampioen 2017 Rik van Winsum
Kampioen 2016 Bas Verviers
Kampioen 2015 Rik van Winsum

geen Bekerwinnaar 2020 en 2021 ivm Corona
Bekerwinnaar 2019 Johan Yedema
Bekerwinnaar 2018 Kevin Slotboom
Bekerwinnaar 2017 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2016 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2015 Rik van Winsum

geen Best of the rest 2020 en 2021 ivm Corona
Best of the rest 2019 Johan Yedema
Best of the rest 2018 Dylan ten Brinke
Best of the rest 2017 Djonno Vos
Best of the rest 2016 Raphael Murray
Best of the rest 2015 Jacob Hager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
     
     
     
 

 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     







   
     
     
     
     
 

 

 
     

 

geen Kampioen 2020 en 2021 ivm Corona
Kampioen 2019 Kevin Slotboom
Kampioen 2018 Kevin Slotboom
Kampioen 2017 Rik van Winsum
Kampioen 2016 Bas Verviers
Kampioen 2015 Rik van Winsum

geen Bekerwinnaar 2020 en 2021 ivm Corona
Bekerwinnaar 2019 Johan Yedema
Bekerwinnaar 2018 Kevin Slotboom
Bekerwinnaar 2017 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2016 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2015 Rik van Winsum

geen Best of the rest 2020 en 2021 ivm Corona
Best of the rest 2019 Johan Yedema
Best of the rest 2018 Dylan ten Brinke
Best of the rest 2017 Djonno Vos
Best of the rest 2016 Raphael Murray
Best of the rest 2015 Jacob Hager