Tasmania Snooker League

bekers 2015 snooker league

 

Wil je wekelijks meespelen in de Tasmania Snooker League, met onder meer prima trainingsmogelijkheden? Schrijf je dan nu in: klik op de ‘nu inschrijven’ button


 

 

 

 

speel schema Tasmania Snooker League 2021-2022

2e periode, stand per 29-6-2022

Top 8
Alex              5-7 
Bram           13-7     (2) 
Dennis        10-7
Davith         11-7      (3)
Hilbrand      10-7
Johan         19-7      (1)
Jules           11-7      (4)
Kevin            5-7

Best of the rest
Awi            23-10
Ed               2-10
Geert         24-11
Henk            4-8
Jacob        22-10
Jorg            7 -10
Martien      14-10
Martin        20-11
Raphael    27-11
Rene         18-10
Yin Fai        9-11
Xander       11-8

Ma 28 maart
Alex- Kevin  1-2
Bram- Jules  2-1  
Ed -Martin  T4

Di 29 maart
Geert-Martien  2-1
Henk-Rene 1-2
Dennis- Johan 1-2

Wo 30 maart
Awi-Yin Fai 2-1
Davith- Hilbrand 1-2
Jacob-Jorg 3-0

Ma 4 april 
Johan- Davith 3-0
Alex- Bram 1-2
Raphael -Awi  1-2

Di 5 april
Yin Fai- Geert 0-3
Rene – Jacob  1-2
Martien – Henk 2-1
Jules- Dennis 3-0

Wo 6 april
Ed –  Xander 0-3
Martin – Jorg 3-0
Kevin- Hilbrand 1-2

Ma 11 april
Bram- Kevin 2-1
Davith- Jules 2-1
Awi -Ed 3-0
Dennis- Alex  3-0

Di 12 april
Jacob – Martien  3-0
Jorg – Rene 1-2
Geert – Raphael  2-1

Wo 13 april
Xander – Martin 0-3
Henk – Yin Fai 1-2
Hilbrand- Johan 0-3

Ma 18 april Pasen, vrij spelen
Yin Fai – Geert (beker) 0-3

Di 19 april
Ed – Geert 0-3
Yin Fai – Jacob 0-3
Martin – Rene  T4

Wo 20 april
Martien – Jorg 2-1
Xander– Awi T3
Raphael – Henk 3-0

Ma 25 april Bekerronde
Alex-Raphael 3-0
Martin-Ed 3-0
Bram – Johan 0-3

Di 26 april Bekerronde
Jacob-Jules 1-3
Dennis-Geert 3-0
Martin – Rene  2-1 (competitie)

Wo 27 april, vrij spelen Koningsdag

Ma 2 mei inhalen/vrij spelen
Xander -Raphael  0-3

Di 3 mei inhalen/vrij spelen

Wo 4 mei, va 20:30 inhalen/vrij spelen

Ma 9 mei
Kevin- Johan 0-3
Alex- Davith 0-3
Bram- Dennis 1-2

Di 10 mei
Rene – Martien 2-1
Jacob – Raphael  0-3
Geert – Xander 3-0

Wo 11 mei
Awi – Martin 2-1
Jorg – Yin Fai 1-2
Jules- Hilbrand  1-2

Ma 16 mei 
Davith- Bram 0-3
Johan- Jules 3-0

 

Di 17 mei
Yin Fai – Rene 0-3
Ed- Jacob  0-3
Awi – Geert 2-1
Dennis- Kevin 3-0

Wo 18 mei
Martin – Martien 2-1
Raphael – Jorg  3-0
Xander – Henk 3-0
Hilbrand- Alex 1-2

Ma 23 mei
Kevin- Jules  0-3
Alex- Johan  0-3
Bram- Hilbrand  2-1
Dennis- Davith 0-3

Di 24 mei, geen competitie
Tasmania gesloten ivm besloten feest

Wo 25 mei Bekerronde
Davith – Alex 1-3
Martin – Dennis 0-3

Ma 30 mei inhalen/vrij spelen
Henk -Ed 1-2

Di 31 mei
Awi – Jacob 2-1
Geert – Henk 3-0
Ed – Rene 0-3

Wo 1 juni
Martin -Yin Fai 3-0
Raphael – Martien 3-0
Xander – Jorg 2-1

Ma 6 juni, Pinksteren, vrij spelen

Di 7 juni
Jacob – Geert 3-0
Rene – Xander T3
Jorg – Awi 0-3

Wo 8 juni
Martien -Ed 3-0
Yin Fai- Raphael 0-3
Henk – Martin 0-3

Ma 13 juni inhalen/vrij spelen

Di 14 juni
Awi – Rene 2-1
Geert – Jorg 3-0
Henk – Jacob T4

Wo 15 juni
Martin – Raphael 0-3
Ed -Yin Fai  0-3
Xander – Martien T4

Ma 20 juni
Davith- Kevin 2-1
Johan- Bram 2-1
Jules- Alex 2-1

Di 21 juni
Rene – Geert 1-2
Jacob – Martin 2-1
Hilbrand- Dennis 2-1

Wo 22 juni
Martien- Awi  1-2
Yin Fai – Xander 1-2
Raphael – Ed 3-0
Jorg – Henk T4

Ma 27 juni Bekerronde
½ finale beker, B.o.5
Johan – Alex 3-1
Jules – Dennis 3-0

Di 28 juni
Jacob –  Xander 2-1
Rene – Raphael  2-1
Geert – Martin 2-1

Wo 29 juni
Henk –  Awi 0-3
Ed – Jorg  0-3
Martien – Yin Fai 3-0

Ma 4 juli, inhalen en vrij spelen

Di 5 juli, inhalen en vrij spelen
laatste mogelijkheid om in te halen

Wo 6 juli Bekerfinale, B.o.7
Jules – Johan T2

Ma 11 juli: ½ finale’s  B.o.5
nr.1-nr.4 Top 8 T2
Johan – Jules
nr.2-nr.3 Top 8 T3
Bram-Davith
nr.1-nr.4 Best of the rest T1
Nr.2-nr.3 Best of the rest T4

Di 12 juli: geen wedstrijden ivm
darts slotavond

Wo 13 juli: Finale’s en prijsuitreiking
Finale  Top 8 B.o.7
Finale  Best of the rest B.o.5

Wedstrijden beginnen op maandag, dinsdag of woensdag om 20:00 uur. 3 frames per wedstrijd.
Afmelden: minimaal 24 uur voor aanvang wedstrijd bij  je tegenstander en bij Tasmania. (inhaal) Wedstrijden kunnen uitsluitend ‘s avonds (ma,di of woensdag) worden gespeeld. Dus niet ‘s middags tijdens de trainingsuren.

Deelnemers kunnen ’s middags, van maandag-vrijdag, tot 20:00 uur onbeperkt en gratis gebruik maken van de snookertafels.

De 8 hoogst geklasseerde spelers van de 1e competitiehelft (september-februari) spelen van maart t/m juli voor een plek in de grote finale, het kampioenschap van Tasmania. De overige spelers, aangevuld met spelers die vanaf februari instromen*,  the best of the rest, spelen voor de kleine finale.

* vanaf februari kunnen nieuwe spelers instromen. Zij spelen dan een halve competitie mee voor een plek in de kleine finale en zijn lid t/m augustus 2022. Zij kunnen dan ook gebruik maken van o.a. de trainingsmogelijkheden.

Contributie per jaar  €165. Meedoen van februari kost €82,50.

voor info: Erik Mertens 0622561118

aanspreekpunt Tasmania: Erik
aanspreekpunt spelers: Davith

Wil je uitkomen voor Team Tasmania in de KNBB snooker competitie? Laat het ons weten.
Thuiswedstrijden op vrijdagavond, uitwedstrijden in noord- en oost Nederland.
Steekwoorden: Recreatief, houden van het spelletje, teamspirit.
Info & opgave bij Erik.

eindstand 1e periode:

Alex       31-16
Awi        22-16
Bram      34-15
Dennis   25-16
Davith    30-17
Ed            3-13
Frank     15-14
Geert     19-17
Henk         0-0
Hilbrand 28-14
Jacob     15-12
Johan    42-14
Jules      29-12
Kevin     36-14
Martien    4-14
Martin    20-13
Raphael 14-11 
Rene       8-15
Yin Fai     9-13

Ma 6 sept
Ed – Dennis 0-3
Kevin – Jules T2

Di 7 sept
Raphael – Jacob T1
Johan – Geert 3-0
Martien – René T3

Wo 8 sept
Awi – Alex 0-3
Hilbrand – Bram 0-3
Davith – Frank 1-2

Ma 13 sept
Dennis – Jules 0-3
Alex – Johan 0-3

Di 14 sept
René – Kevin 0-3
Jacob – Hilbrand T2
Geert – Martien 2-1

Wo 15 sept
Ed – Martin 0-3
Bram – Awi 2-1
Frank – Raphael 2-1

Ma 20 sept
Martin –  Dennis 0-3
Henk –  Ed (3-0)
Martien – Alex 0-3

Di 21 sept
Awi – Jacob 3-0
Kevin –  Geert 3-0
Jules – René 3-0

Wo 22 sept
Hilbrand – Frank 3-0
Johan – Bram 3-0
Davith – Yin Fai 3-0
Raphael –  vrij T4

Ma 27 sept
Alex – Kevin 1-2
Bram – Martien 3-0
Ed – Davith 0-3

Di 28 sept
Jacob –  Johan 0-3
Dennis – René 3-0
Geert – Jules 1-2

Wo 29 sept
Yin Fai – Raphael 2-1
Martin – Henk T2
Frank – Awi 3-0
vrij – Hilbrand T4

Ma 4 okt
Raphael – Ed 1-2
Kevin –  Bram 3-0
Jules – Alex 2-1

Di 5 okt
René – Geert 0-3
Martien – Jacob T2
Henk – Dennis T3

Wo 6 okt
Hilbrand – Yin Fai 3-0
Awi –  vrijT2
Johan – Frank 3-0
Davith – Martin 2-1

Ma 11 okt
Bram –  Jules 2-1
Henk – Davith T2
Ed – Hilbrand T3

Di 12 okt
Dennis – Geert 2-1
Alex – René 3-0
Jacob –  Kevin 0-3

Wo 13 okt
Martin – Raphael T1
Yin Fai – Awi 0-3
vrij – Johan T3
Frank – Martien 3-0

Ma 18 okt inhalen/vrij spelen

Di 19 ok inhalen/vrij spelen

Wo 20 okt inhalen/vrij spelen
Martin – Yin Fai 3-0
Henk – vrij T2

Ma 25 okt
Davith –  Dennis 3-0
Raphael – Henk T2
Awi – Ed 3-0

Di 26 okt
René –  Bram 0-3
Geert – Alex 1-2
Jules –  Jacob 3-0

Wo 27 okt
Johan – Yin Fai 3-0
Martien –  vrij T2
Kevin – Frank 3-0
Hilbrand –  Martin 3-0

Ma 1 nov
Henk – Hilbrand T1
Ed – Johan 0-3
Davith – Raphael 1-2

Di 2 nov
Bram – Geert 2-1
Jacob – René 3-0
Dennis – Alex 0-3

Wo 3 nov
vrij – Kevin T1
Yin Fai – Martien 3-0
Martin – Awi 2-1
Frank – Jules 0-3

Ma 8 nov
Martien – Ed T1
Alex – Bram 0-3
Awi – Henk T3

Di 9 nov
René – Frank 1-2
Geert – Jacob 0-3
Raphael – Dennis 1-2

Wo 10 nov
Jules – vrij T1
Hilbrand – Davith 2-1
Kevin – Yin Fai 3-0
Johan – Martin 3-0

Ma 15 nov
Dennis – Bram 1-2
Ed – Kevin 0-3
Henk – Johan T3

Di 16 nov
Jacob –  Alex 1-2
Frank – Geert 2-1
vrij– René T3

Wo 17 nov
Davith – Awi 3-0
Raphael – Hilbrand 1-2
Martin – Martien 2-1
Yin Fai – Jules T4

Ma 22 nov
Awi – Raphael 1-2
Johan –  Davith 3-0
Martien – Henk T3

Di 23 nov
René – Yin Fai T1
Geert – vrij T2
Bram – Jacob 3-0
Hilbrand – Dennis 2-1

Wo 24 nov
Alex – Frank 3-0
Kevin – Martin 3-0
Jules – Ed T3

Ma 29 nov
Henk – Kevin T1
Davith – Martien 2-1
Raphael – Johan T3

Di 30 nov
Ed – René 0-3
Dennis – Jacob T2
Yin Fai – Geert 0-3

Wo 1 dec
vrij- Alex T1
Hilbrand – Awi T2
Frank – Bram 1-2
Martin –  Jules T4

Ma 6 dec
Awi – Dennis 1-2
Kevin-Davith 1-2
Martien – Raphael T3

Di 7 dec
René – Martin 1-2
Geert – Ed 3-0
Jacob – Frank T3

Wo 8 dec
Bram –  vrij T1
Jules – Henk T2
Johan – Hilbrand 3-0
Alex – Yin Fai 2-1

Ma 13 dec
Ed – Alex 0-3
Raphael – Kevin T2
Awi –  Johan 0-3

Di 14 dec
Martin –  Geert 2-1
Henk – René T2
vrij – Jacob T3

Wo 15 dec
Hilbrand – Martien 3-0
Yin Fai – Bram T2
Dennis – Frank 3-0
Davith – Jules 1-2

Ma 31 jan
Johan – Dennis 3-0
Martien – Awi 0-3
Bram – Ed 3-0

Di 1 feb
René – Davith 1-2
Geert – Henk T2
Jacob – Yin Fai 3-0

Wo 2 feb
Frank – vrij T1
Alex – Martin 2-1
Kevin – Hilbrand 1-2
Jules – Raphael 2-1

Ma 7 feb
Dennis – vrij T1
Martin – Bram T2
Henk – Alex T3

Di 8 feb
Davith – Geert 2-1
Raphael – René 2-1
Ed – Jacob 0-3

Wo 9 feb
Awi – Kevin 1-2
Johan –  Martien 3-0
Hilbrand – Jules 1-2
Yin Fai – Frank T4

Ma 14 feb
Kevin – Dennis 3-0
Bram – Raphael 3-0
Alex – Hilbrand 2-1

di 15 feb
Jacob – Davith 1-2
Geert – Awi 0-3
René – Johan 0-3

wo 16 feb
vrij – Martin T1
Yin Fai – Ed 2-1
Frank – Henk T3
Jules –  Martien 3-0

Ma 21 feb Inhalen/vrij spelen

Di 22 feb Inhalen/vrij spelen

Wo 23 feb Inhalen/vrij spelen

Ma 28 feb Bekerronde B.O.5
Kevin – Johan 0-3
Davith – Awi 3-1
Henk – Raphael 1-3

Di 1 mrt Bekerronde B.O.5
Rene – Jacob 2-3
Martien – Dennis 1-3
Yin Fai – Geert

Wo 2 mrt Bekerronde B.O.5
Bram – Jorg 3-1
Jules – Frank 3-0
Martin – Ed 3-0
Alex – bye

Ma 7 mrt
Kevin – Johan T1
Alex – Davith 1-2
Bram – Henk T

Di 8 mrt
Geert – Raphael 1-2
Jacob – Martin 1-2
René – Hilbrand 0-3
Martien – Dennis 0-3

Wo 9 mrt
Frank – Ed T1
vrij – Yin Fai T2
Jules – Awi 3-0

Ma 14 mrt
Dennis – Yin Fai 2-1
Davith – Bram 0-3
Raphael – Alex T3

Di 15 mrt
Hilbrand – Geert 3-0
Awi – René 2-1
Henk – Jacob T3

Wo 16 mrt
Johan – Jules T1
Martien – Kevin 0-3
Martin – Frank 3-0
Ed – vrij T4

Ma 21 mrt inhalen/vrij spelen

Di 22 mrt inhalen/vrij spelen

Wo 23 mrt inhalen/vrij spelen

Ma 28 mrt start 2e helft

Di 29 mrt start 2e helft

Wo 30 mrt start 2e helft

 

 



 

 

geen Kampioen 2020 en 2021 ivm Corona
Kampioen 2019 Kevin Slotboom
Kampioen 2018 Kevin Slotboom
Kampioen 2017 Rik van Winsum
Kampioen 2016 Bas Verviers
Kampioen 2015 Rik van Winsum

geen Bekerwinnaar 2020 en 2021 ivm Corona
Bekerwinnaar 2019 Johan Yedema
Bekerwinnaar 2018 Kevin Slotboom
Bekerwinnaar 2017 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2016 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2015 Rik van Winsum

geen Best of the rest 2020 en 2021 ivm Corona
Best of the rest 2019 Johan Yedema
Best of the rest 2018 Dylan ten Brinke
Best of the rest 2017 Djonno Vos
Best of the rest 2016 Raphael Murray
Best of the rest 2015 Jacob Hager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
     
     
     
     
 

 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

   
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

geen Kampioen 2020 en 2021 ivm Corona
Kampioen 2019 Kevin Slotboom
Kampioen 2018 Kevin Slotboom
Kampioen 2017 Rik van Winsum
Kampioen 2016 Bas Verviers
Kampioen 2015 Rik van Winsum

geen Bekerwinnaar 2020 en 2021 ivm Corona
Bekerwinnaar 2019 Johan Yedema
Bekerwinnaar 2018 Kevin Slotboom
Bekerwinnaar 2017 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2016 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2015 Rik van Winsum

geen Best of the rest 2020 en 2021 ivm Corona
Best of the rest 2019 Johan Yedema
Best of the rest 2018 Dylan ten Brinke
Best of the rest 2017 Djonno Vos
Best of the rest 2016 Raphael Murray
Best of the rest 2015 Jacob Hager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
     
     
     
 

 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     







   
     
     
     
     
 

 

 
     

 

geen Kampioen 2020 en 2021 ivm Corona
Kampioen 2019 Kevin Slotboom
Kampioen 2018 Kevin Slotboom
Kampioen 2017 Rik van Winsum
Kampioen 2016 Bas Verviers
Kampioen 2015 Rik van Winsum

geen Bekerwinnaar 2020 en 2021 ivm Corona
Bekerwinnaar 2019 Johan Yedema
Bekerwinnaar 2018 Kevin Slotboom
Bekerwinnaar 2017 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2016 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2015 Rik van Winsum

geen Best of the rest 2020 en 2021 ivm Corona
Best of the rest 2019 Johan Yedema
Best of the rest 2018 Dylan ten Brinke
Best of the rest 2017 Djonno Vos
Best of the rest 2016 Raphael Murray
Best of the rest 2015 Jacob Hager