Tasmania Snooker League

 

bekers 2015 snooker league

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programma & stand Tasmania Snooker League, seizoen 2017/2018

Tussenstand per 18-4-2018

A-poule:                                                               Best of the rest:
Davith        16-8                                                    Avi         14-9
Freddie      13-7                                                    Dylan     19-7
Geert          9-8                                                    Ed           2-7
Henk          3-8                                                    Jacob      16-6
Hilbrand    15-7                                                   Martien    1-8
Johan         9-7                                                    Remko   14-8
Kevin          9- 6                                                  Rene      13-8
Raphael     13-7                                                   Tjerk      11-7
—                                                                        Walter     12 -7

Ma 19 februari
Hilbrand –  Davith 3-0
Freddie – Kevin 1-2
Walter –  Ed 3-0
Di 20 februari
Raphael – Johan 3-0
Henk –  Geert 1-2
Rene – Avi 1-2
Jacob – Martien 3-0
Woe 21 februari
Remko- Tjerk 2-1
Dylan-Walter 3-0
Ma 26 februari
Martien – Walter T1
Ed-Dylan 0-3
Di 27 februari
Johan –   Henk 3-0
Avi –   Jacob 0-3
Geert – Hilbrand 1-2
Tjerk–  Rene 1-2 
Woe 28 februari
Kevin –  Raphael 2-1
Ed –  Remko 0-3
Davith –  Freddie 2-1
Ma 5 maart
Freddie –  Hilbrand 1-2
Raphael – Davith 2-1
Henk – Kevin 0-3
Di 6 maart
Geert –  Johan 0-3
Jacob – Tjerk 3-0
Rene – Remko 2-1
Wo 7 maart
Ed – Martien 2-1
Tjerk-Dylan 0-3
Walter – Avi 2-1
Ma 12 maart
Davith –  Henk 3-0
Avi –  Ed 3-0
Remko-Dylan T3
Di 13 maart
Hilbrand –  Johan 3-0
Rene – Jacob 1-2
Kevin –   Geert 1-2
Wo 14 maart
Remko – Martien 3-0
Freddie – Raphael T2
Tjerk – Walter T3
Ma 19 maart
Raphael – Hilbrand 2-1
Henk – Freddie 0-3
Martien-Dylan 0-3
Di 20 maart
Johan – Kevin T1
Jacob – Remko 2-1
Geert –  Davith 0-3
Walter –  Rene 3-0
Wo 21 maart
Ed – Tjerk 0-3
Martien – Avi 0-3
Ma 26 maart
Hilbrand – Kevin T1
Avi-Dylan1-2
Di 27 maart
Freddie –  Geert 2-1
Davith – Johan 3-0
Rene –  Ed 3-0
Jacob – Walter 3-0
Wo 28 maart
Raphael –   Henk 2-1
Remko – Avi 1-2
Tjerk –  Martien 3-0
Ma 2 april  Pasen
Inhalen/vrij spelen
Di 3 april
Inhalen/vrij spelen
Wo 4 april
Inhalen/vrij spelen
Remko-Dylan 1-2
Ma 9 april
Davith- Hilbrand 2-1
Kevin-Freddie 0-3
Martien -Walter 0-3
Di 10 april
Johan -Raphael 2-1
Geert-Henk 2-1
Avi-Rene 2-1
Jacob – Ed T4
Wo  11 april
Tjerk-Remko T1
Rene-Dylan 0-3
Ma 16 april
Henk –  Hilbrand 0-3
Kevin –  Davith 1-2 
Di 17 april
Johan –  Freddie 1-2
Geert – Raphael 1-2
Martien – Rene 0-3
Ed – Jacob T4
Wo 18 april
Walter – Remko 1-2
Avi – Tjerk 0-3 
Ma 23 april
Walter- Ed T1
Di 24 april
Henk- Johan T1
Jacob-Avi T2
Hilbrand -Geert T3
Rene-Tjerk T4
Wo 25 april
Raphael-Kevin T1
Remko- Martien  T2
Freddie-Davith T3
Ma 30 april
Hilbrand -Freddie T1
Davith-Raphael T2
Kevin-Henk T3
Di 1 mei
Johan -Geert T1
Tjerk- Jacob T2
Remko-Rene T3
Wo 2 mei
Ed – Martien T1
Avi-Walter T2
Ma 7 mei
Henk-Davith T1
Martien -Avi T2
Di 8 mei
Johan – Hilbrand T1
Jacob -Rene T2
Geert-Kevin T3
Wo 9 mei
Ed -Remko T1
Raphael-Freddie T2
Walter-Tjerk T3
Ma 14 mei
Hilbrand -Raphael T1
Freddie-Henk T2
Di 15 mei
Kevin- Johan T1
Remko- Jacob T2
Davith-Geert T3
Rene-WalterT4
Wo 16 mei
Tjerk- Martien T1
Avi- Ed T2
Ma 21 mei Pinksteren Inhalen/vrij spelen Di 22 mei
Inhalen/vrij spelen
Wo 23 mei
Inhalen/vrij spelen
Martien-Dylan
Ma 28 mei
Kevin- Hilbrand T1
Dylan-Avi T2
Di 29 mei
Geert-Freddie T1
Johan -Davith T2
Martien -Rene T3
Walter- Jacob T4
Wo 30 mei
Henk-Raphael T1
Avi-Remko T2
Ed -Tjerk T3
Ma 4 juni
Inhalen/vrij spelen
Di 5 juni
Inhalen/vrij spelen
Jacob-DylanT1
Wo 6 juni
Inhalen/vrij spelen
Ma 11 Juni
Hilbrand -Henk T1
Davith-Kevin T2
Tjerk-DylanT3
Di 12 juni
Freddie- Johan T1
Raphael-Geert T2
Rene- Ed T3
Jacob – Martien T4
Wo 13Juni
Remko-Walter T1
Tjerk-Avi T2
Ma 18 juni
Inhalen/vrij spelen
Di 19 juni
Inhalen/vrij spelen
Rene-Dylan T1
Wo 20 juni: bekerronde B.o.5
Jacob-Freddie T1
Henk/Rik-Kevin T2
Ma 25 juni
Inhalen/vrij spelen
Ma 26 juni
Inhalen/vrij spelen
Dylan-Jacob T1
Wo 27 juni: Bekerfinale B.o.7
Ma 2 juli: BOTR B.o.3 om plaats 9-14
5-6 T1
7-8 T2
Di 3 juli: 1/2 finales BOTR B.o.3 1-4 T1
2-3 T2
winnaars naar finale BOTR
Wo 4 juli: 1/2 finales A B.o.7
nr 1-4 T1
nr 2-3 T2
winnaars naar finale A
Ma 9 juli: A-poule B.o.3
nr 3-4 T1
nr 5-6 T2
nr 7-8 T3
Di 10 juli
vrij spelen
Wo 11 Juli: finales
A: (B.o.9)
BOTR: (B.o.5)

Wedstrijden beginnen om 20:00 uur. Afmelden: minimaal 24 uur voor aanvang wedstrijd bij  je tegenstander en bij Tasmania. (inhaal) Wedstrijden kunnen uitsluitend ‘s avonds (ma,di of woensdag) worden gespeeld. Dus niet ‘s middags tijdens de trainingsuren.

aanspreekpunt Tasmania: Erik
aanspreekpunt spelers: Davith

****************************************************************************************************************************

 

 

 

Freddie       33-14
Davith         30-16
Raphael      27-14
Kevin          26-10
Hilbrand      26-13
Geert          24-14
Johan          20-11
Henk           20-12
Avi               20-15
Jacob          17-11          
Rene           16-14
Rik                14-5
Tjerk            10-12
Walter           6-11
Remko          5-11
Ed                 3-13

 

 

Ma 11 sept
Walter – Freddie 0-3
Davith – Ed 3-0
Di 12 sept
Johan – vrij 1  T1
Avi –Geert 2-1
Henk- Jacob 2-1
Kevin – Rene 3-0
Wo 13 sept
Rik-Tjerk T1
Raphael-Remko 3-0
Ma 18 sept
Rik –  Ed T1
vrij1 – Davith T2
Di 19 sept
Freddie – Rene 3-0
Jacob – Kevin T2
Geert – Henk 2-1
Walter- Johan T4
Wo 20 sept
Remko – Avi 0-3
Tjerk – Raphael 0-3
Ma 25 sept
Davith – Walter 3-0
Rik – vrij 1 T2
Di 26 sept
Johan – Freddie 0-3
Kevin – Geert 3-0
Rene – Jacob 0-3
Wo 27 sept
Raphael –  Ed 3-0
Avi – Tjerk 3-0
Henk – Remko 2-1
Ma 2 okt
Ed – Avi 0-3
Walter – Rik 0-3
Di 3 okt
Freddie – Jacob 2-1
Geert – Rene 3-0
Johan – Davith 1-2
Wo 4 okt
Remko – Kevin T1
Tjerk – Henk 0-3
vrij1 –Raphael T3
Ma 9 okt
Davith – Freddie 2-1
Henk – Ed 3-0
Avi – vrij1 T3
Di 10 okt
Rik – Johan T1
Rene – Remko 3-0
Jacob – Geert 1-2
Wo 11 okt
Walter – Raphael 1-2
Kevin – Tjerk 3-0
Ma 16 okt
inhalen/vrij spelen
Di 17 okt
inhalen/vrij spelen
Wo 18 okt
inhalen/vrij spelen
Ma 23 okt
Ed – Kevin 0-3
Davith – Rik 0-3
Di 24 okt
Freddie – Geert 2-1
Remko – Jacob T2
Tjerk – Rene 0-3
Johan – Raphael 3-0
Wo 25 okt
vrij 1 – Henk T1
Walter – Avi 0-3
Ma 30 okt
Rik – Freddie 2-1
Henk – Walter 1-2
Kevin – vrij1 T3
Di 31 okt
Avi – Johan 0-3
Rene –  Ed 3-0
Jacob – Tjerk T3
Geert – Remko 3-0
Wo 1 nov
Raphael – Davith 1-2
Ma 6 nov
Walter – Kevin 0-3
Rik – Raphael 3-0
Di 7 nov
Tjerk – Geert 1-2
Ed – Jacob 0-3
vrij1 – Rene T3
Johan – Henk 1-2
Wo 8 nov
Freddie – Remko 3-0
Davith – Avi 3-0
Ma 13 nov
Avi – Rik 0-3
Henk – Davith 1-2
Remko – Tjerk 1-2
Di 14 nov
Kevin – Johan T1
Rene – Walter 2-1
Jacob – Hilbrand 1-2
Geert – Ed 3-0
Wo 15 nov
Raphael – Freddie 1-2
Ma 20 nov
inhalen/vrij spelen
Davith-Hilbrand 2-1
Di 21 nov
inhalen/vrij spelen
Johan – Hilbrand 
Wo 22 nov
inhalen/vrij spelen
Raphael-Hilbrand 1-2
Ma 27 nov
Davith – Kevin 0-3
Rik – Henk T2
Ed – Remko 2-1
Di 28 nov
Hilbrand – Geert 3-0
Walter – Jacob 2-1
Johan – Rene 3-0
Wo 29 nov
Freddie – Tjerk 2-1
Raphael – Avi 3-0
Ma 4 dec
Kevin – Rik T1
Di 5 dec
Rene – Davith 0-3
Jacob – Johan 1-2
Geert – Walter 3-0
Wo 6 dec
Avi – Freddie 0-3
Henk – Raphael 0-3
Remko – Hilbrand 0-3
Tjerk –  Ed  2-1

Ma 11 dec
Freddie – Ed 3-0
Avi – Henk 2-1
Walter – Remko T3
Di 12 dec
Johan – Geert 0-3
Davith – Jacob 2-1
Rik – Rene T3
Wo 13 dec
Hilbrand – Tjerk 3-0
Raphael – Kevin T3
Ma 18 dec Inhalen/vrij spelen
Rik-Hilbrand
Di 19 dec Inhalen/vrij spelen
Avi-Hilbrand 2-1
Wo 20 dec Inhalen/vrij spelen
Kevin-Hilbrand 2-1
Ma 25 dec vrij spelen Di 26 dec vrij spelen Wo 27 dec Inhalen/vrij spelen
Ma 1 jan geen competitie Di 2 jan Bekerronde B.O.5
Remko-Jacob 0-3r
Davith-Rene 2-3
Johan-Freddie 0-3
Geert-Avi 3-1
Wo 3 jan Bekerronde B.O.5
Ed-Henk 1-3
Raphael-Rik 0-3
Walter-Hilbrand 0-3
Kevin-Tjerk 3-0
Ma 8 jan
Kevin – Avi 2-1
di 9 jan
Rene – Raphael 0-3
Jacob – Rik T2
Geert – Davith 0-3
Remko – Johan 0-3
wo 10 jan
Henk –  Freddie 2-1
Tjerk – Walter T2
Ed – Hilbrand 0-3
Ma 15 jan
Henk – Kevin 0-3
Davith – Remko 1-2
Di 16 jan
Johan – Tjerk 1-2
Rik – Geert T2
Raphael – Jacob 2-1
Avi – Rene 1-2
Wo 17 jan
Freddie – Hilbrand 3-0
Walter – Ed T2
Ma 22 jan
Kevin – Freddie 1-2
Remko – Rik T3
Di 23 jan
Rene – Henk 1-2
Jacob – Avi 3-0
Geert – Raphael 1-2
Ed – Johan 0-3
Wo 24 jan
Tjerk – Davith 2-1
Hilbrand – Walter 3-0
Ma 29 jan inhalen/vrij spelen Di 30 jan inhalen/vrij spelen
Rene-Hilbrand 2-1
Wo 31 jan inhalen/vrij spleen
Henk-Hilbrand 0-3
Ma 5 feb Bekerronde Di 6 feb Bekerronde B.O.5
Jacob-Rene 3-0
Freddie-Geert 3-1
Wo 7 feb Bekerronde B.O.5
Henk-Rik T1
Hilbrand-Kevin 0-3

Wedstrijden beginnen om 20:00 uur. Afmelden: minimaal 24 uur voor aanvang wedstrijd bij  je tegenstander en bij Tasmania. (inhaal) Wedstrijden kunnen uitsluitend ‘s avonds (ma,di of woensdag) worden gespeeld. Dus niet ‘s middags tijdens de trainingsuren.

De 8 hoogst geklasseerde spelers van de 1e competitiehelft (september-februari) spelen van maart t/m juli voor een plek in de grote finale, het kampioenschap van Tasmania. De overige spelers, aangevuld met spelers die vanaf februari instromen*, spelen voor de kleine finale.

* vanaf februari kunnen nieuwe spelers instromen. Zij spelen dan een halve competitie mee voor een plek in de kleine finale en zijn lid t/m augustus 2018. Zij kunnen dan ook gebruik maken van o.a. de trainingsmogelijkheden.

aanspreekpunt Tasmania: Erik
aanspreekpunt spelers: Davith

snooker-competitie-2016-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

snooker beker 2017

 

Kampioen & Bekerwinnaar 2017: Rik van Winsum.
Runner-up bekerronde Raphael Murray

 

 

 

snooker kampioen 2016

Kampioen van de Tasmania Snooker League 2016: Bas Verviers.

Bekerwinnaar: Rik van Winsum

Winnaar ”Best of the rest”: Djonno Vos

snooker kampioenen 2016

finalisten 2016, van rechts naar links: Djonno, Rik, Bas, Davith, Ronald.

 

 

 

 

Kampioen van Tasmania 2015: Rik van Winsum

Bekerwinnaar: Rik van Winsum

Winnaar kleine finale: Jacob Hager

snookerwinnaars 2015

 

 

Finalisten 2015, van links naar rechts : Jacob, Jaap, Rik, Ronald.