Tasmania Snooker League

bekers 2015 snooker league

 

Wil je wekelijks meespelen in de Tasmania Snooker League, met onder meer prima trainingsmogelijkheden? Schrijf je dan nu in: klik op de ‘nu inschrijven’ button


 

 

 

 

concept speel schema Tasmania Snooker League 2020-2021

tussenstand per 13-10-2020

Awi           8-3
Bert        10-4
Dennis      3-5 
Davith       2-4
Ed             1-4
Frank        4-5
Henk         7-4
Hilbrand   10-5
Jacob        4-4
Johan      12-5
Jules        12-5
Kevin       13-5
Martien      5-5
Rene         3-4
Ruben       1-2

Ma 7 sept
Jules –  Frank 3-0

Di 8 sept
Dennis – vrij2  T1
Henk- Jacob 3-0
Kevin -Rene 3-0

Wo 9 sept
Bert-Martien 3-0
Johan – Hilbrand 3-0

Ma 14 sept
Jules – vrij2   T1
Ruben– Henk T2

Di 15 sept
Hilbrand – Rene 2-1
Johan – Dennis 3-0
Frank – Bert 0-3

Wo 16 sept
Martien – Awi 0-3

Ma 21 sept
Davith –  Johan 0-3
Jules –  Ed 3-0

Di 22 sept
Dennis –  Hilbrand 0-3
Kevin – Ruben 3-0
Rene – Jacob 1-2

Wo 23 sept
Awi –  Frank 2-1
Henk –  Martien 0-3

Ma 28 sept
Johan – Jules 2-1
Martien – Kevin 0-3

Di 29 sept
Hilbrand – Jacob 2-1
Dennis – Davith 2-1

Wo 30 sept
Frank – Henk 2-1
vrij2 – Bert T3
Ed – Awi 0-3

Ma 5 okt
Henk – Ed 3-0
Davith – Hilbrand 0-3
Johan –  Bert 1-2

Di 6 okt
Jules –  Dennis 3-0
Rene –  Martien 1-2
Jacob – Ruben 1-1*

Wo 7 okt
Kevin – Frank 2-1
Awi – vrij2 T3

Ma 12 okt
Ed – Kevin 1-2
Davith – Jules 1-2

Di 13 okt
Martien – Jacob T1
Frank – Rene T2

Wo 14 okt
vrij2  – Henk T3
Johan – Awi T1
Hilbrand – Ruben T2

Ma 19 okt inhalen/vrij spelen
* Jacob-Ruben, 1 frame

Di 20 okt
Jacob – Kevin T1
Dennis – Bert 1-2

Wo 21 okt
vrij2 – Davith T1
Frank- Ruben T2

Ma 26 okt
Henk –  Johan T2
Kevin – vrij2 T1

Di 27 okt
Awi –  Dennis T1
Rene –  Ed T2
Bert – Davith T3

Wo 28 okt
Jules – Hilbrand T2
Ruben –  Martien T1

Ma 2 nov
Johan – Kevin T1
Jules – Bert T2

Di 3 nov
Ed – Jacob T1
vrij2 – Rene T3
Dennis – Henk T2

Wo 4 nov
Hilbrand –  Martien T1
Davith – Awi T2

Ma 9 nov
Awi –  Jules T2
Ruben– Ed T3
Bert – Hilbrand T1

Di 10 nov
Kevin – Dennis T1
Rene –  Johan T2
Jacob – vrij2 T3

Wo 11 nov
Martien –  Frank T2
Henk – Davith T3

Ma 16 nov inhalen/vrij spelen
Davith – Ed T2

Di 17 nov inhalen/vrij spelen
Bert –  Ed T2

Wo 18 nov inhalen/vrij spelen
Awi –Ruben T2

Ma 23 nov
Davith – Kevin T1
Jules – Henk T2
vrij2 –  Ruben T3

Di 24 nov
Johan – Jacob T2
Dennis – Rene T3
Bert – Awi T1

Wo 25 nov
Hilbrand –  Frank T1
Ed –  Martien T2

Ma 30 nov
Kevin –  Jules T2
Martien – vrij2 T3
Henk – Bert T1

Di 1 dec
Rene – Davith T1
Jacob – Dennis T2
Ruben –  Johan T3

Wo 2 dec
Awi – Hilbrand T1
Frank –  Ed T3

Ma 7 dec
Awi – Henk T2
Bert – Kevin T1

Di 8 dec
Dennis –  vrij1 T1
Davith – Jacob T2
Jules – Rene T3

Wo 9 dec
vrij2 – Frank T3
Johan – Martien T1

Ma 14 dec: Inhalen/vrij spelen
Ruben – Rene T2

Di 15 dec:
Jacob –  Frank T1
Rene –  Bert T2

Wo 16 dec:
Hilbrand – Ed T1

Ma 21 dec: Inhalen/vrij spelen

Di 22 dec: Inhalen/vrij spelen

Wo 23 dec: Inhalen/vrij spelen

Ma 28 dec: vrij spelen

Di 29 dec: vrij spelen

Wo 30 dec: vrij spelen

Ma 4 jan
Kevin – Awi T2
Ed – vrij2 T1

di 5 jan
Jacob – Jules T1
Ruben – Davith T2
Martien –  Dennis T3

wo 6 jan
Henk –  Hilbrand T1
Frank –  Johan T2

Ma 11 jan
Johan – Ed T1
Jules –  Ruben T3
Henk – Kevin T2

Di 12 jan
Dennis –  Frank T1
Bert – Jacob T2
Awi – Rene T3

Wo 13 jan
Davith – Martien T2
Hilbrand – vrij2 T1

Ma 18 jan
Kevin – Hilbrand T2
vrij2 –  Johan T1

Di 19 jan
Rene – Henk T1
Jacob – Awi T2
Ed –  Dennis T3

Wo 20 jan
Martien –  Jules T1
Frank – Davith T2
Ruben – Bert T3

Ma 25 jan inhalen/vrij spelen

Di 26 jan inhalen/vrij spelen

Wo 27 jan inhalen/vrij spelen

Ma 1 feb Bekerronde

Di 2 feb Bekerronde

Wo 3 feb Bekerronde

 

Wedstrijden beginnen op maandag, dinsdag of woensdag om 20:00 uur. 3 frames per wedstrijd.
Afmelden: minimaal 24 uur voor aanvang wedstrijd bij  je tegenstander en bij Tasmania. (inhaal) Wedstrijden kunnen uitsluitend ‘s avonds (ma,di of woensdag) worden gespeeld. Dus niet ‘s middags tijdens de trainingsuren.

Deelnemers kunnen ’s middags , van maandag-vrijdag, tot 20:00 uur onbeperkt en gratis gebruik maken van de snookertafels.

De 8 hoogst geklasseerde spelers van de 1e competitiehelft (september-februari) spelen van maart t/m juli voor een plek in de grote finale, het kampioenschap van Tasmania. De overige spelers, aangevuld met spelers die vanaf februari instromen*,  the best of the rest, spelen voor de kleine finale.

* vanaf februari kunnen nieuwe spelers instromen. Zij spelen dan een halve competitie mee voor een plek in de kleine finale en zijn lid t/m augustus 2021. Zij kunnen dan ook gebruik maken van o.a. de trainingsmogelijkheden.

Contributie per jaar  €165. Meedoen van februari kost €82,50.
Spelers die afgelopen seizoen hebben meegespeeld in de competitie ontvangen dit jaar een korting van €65. Dit in verband met alle Corona maatregelen.

voor info: Erik Mertens 0622561118

aanspreekpunt Tasmania: Erik
aanspreekpunt spelers: Davith

Wil je uitkomen voor Team Tasmania in de KNBB snooker competitie? Laat het ons weten.Thuiswedstrijden op vrijdagavond, uitwedstrijden in noord- en oost Nederland.
Steekwoorden: Recreatief, houden van het spelletje, teamspirit.
Info & opgave bij Erik.

 

geen Kampioen 2020 ivm Corona
Kampioen 2019 Kevin Slotboom
Kampioen 2018 Kevin Slotboom
Kampioen 2017 Rik van Winsum
Kampioen 2016 Bas Verviers
Kampioen 2015 Rik van Winsum

geen Bekerwinnaar 2020 ivm Corona
Bekerwinnaar 2019 Johan Yedema
Bekerwinnaar 2018 Kevin Slotboom
Bekerwinnaar 2017 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2016 Rik van Winsum
Bekerwinnaar 2015 Rik van Winsum

geen Best of the rest 2020 ivm Corona
Best of the rest 2019 Johan Yedema
Best of the rest 2018 Dylan ten Brinke
Best of the rest 2017 Djonno Vos
Best of the rest 2016 Raphael Murray
Best of the rest 2015 Jacob Hager